• מחשבים הקלף המנצח: ביקורת Slay the Spire


  מחשבים

  משחק חדש משלב בין קלפים דיגיטליים, הישרדות ומשחקי תפקידים – ועושה זאת עד כדי כך טוב שפשוט לא תוכלו לנתק את עצמכם מהמסך
   

  מכירים את זה שמשחק כל כך ממכר, שאתם מנסים לשכנע את עצמכם ש"רק עוד סיבוב אחד ודי" אבל אז מגלים שבעצם ביליתם עליו כמה שעות טובות? ובכן, משחק

  האינדי Slay the Spire, הוא בדיוק כזה.

   


  קצת קשה לי להגדיר בדיוק את הז'אנר של Slay the Spire, אבל אפשר להגיד שהוא מין הכלאה בין משחק Roguelike למשחק קלפים לשחקן יחיד. לפי שלא יודע מה זה Roguelike, שכן זה לא ממש מונח שיש לו תרגום לעברית, מדובר במשחק שההתרחשויות בו הן אקראיות לחלוטין, כך שבכל פעם שתבחרו להתחיל סיבוב חדש, תקבלו חוויה שונה כמעט לגמרי מהפעם הקודמת.

  ב-Slay the Spire אתם יוצאים למסע, מסע רצוף אוייבים, מלכודות, סודות ובוסים במגדל מסתורי, כשלרשותכם עומדת חפיסת קלפים, שהיא הדרך שלכם להלחם באוייבים.

   

  slts4-1024x683.png

  כשתטפסו במגדל, למעשה תבנו מסלול משל עצמכם, כשהמסלולים האפשריים מיוצרים אקראית. כל צעד יכול להיות קרב מול מפלצת, חנות, מדורה בה תוכלו לנוח או לשדרג קלף אחד, או סימן שאלה שיכול להיות ארוע אקראי לחלוטין שיכול לעזור לכם מאוד, או דווקא לגרום נזק, כמו למשל לזבל לכם את חפיסת הקלפים עם קלף שבמקרה הטוב לא עושה כלום, או במקרה הרע יפריע לכם לשחק.

  בכל פעם שתבחרו להתמודד מול מפלצת, סמי בוסים או בוסים תיכנסו מולם לקרב כשהקלפים מייצגים את הפעולות שתוכלו לבצע מולם.

  slts3-1024x576.png

  העיקרון הבסיסי של משחק הקלפים מאוד פשוט. בכל תור תקבלו מספר קלפים ליד מהחפיסה שלכם, שאיתם תוכלו להתקיף אוייב, או להגן על עצמכם עם קלפי הגנה שתקפים לאותו תור. אם האוייב יעשה לכם נזק במספר שגדול מההגנה שיש עליכם תחטפו נזק לנקודות החיים, ואותו דבר תקף אליו.

  בכל סיבוב תוכלו לדעת מראש מה היריב שלכם מתכוון לעשות על פי סימן שמופיע מעל לראשו, וכך תוכלו לתכנן בזהירות את האסטרטגיה שלכם לאותו תור.

   

  משלב לשלב העיקרון הבסיסי הזה ילך ויסתבך כשתתקלו באוייבים השונים והמגוונים שמסתובבים במגדל. אוייבים יטילו עליכם סטטוסים שלמשל מחלישים את קלפי ההגנה שלכם, או יכניסו לחפיסה שלכם קלפים שלא עושים כלום, כך שאם לא תזהרו תגיעו למצב שלא תוכלו לבצע שום פעולה בתור. או שתתקלו באוייבים שמזמנים עוזרים, משתכפלים, או אפילו מחזירים את עצמם לחיים כל עוד החברים שלהם עדיין בזירה.

  slts11-1024x576.jpg

  כמובן שכדי להתמודד עם כל אלו, הקלפים הבסיסיים שתקבלו בהתחלה לא מספיקים. אבל אל דאגה, כי במהלך המסע תמצאו ותזכו בשלל עתיקות שיתנו לכם בונוסים שונים בכל קרב, תקבלו שיקויים וכמובן קלפים חדשים והרבה יותר מעניינים שתוכלו לבחור להוסיף לחפיסה שלכם אם תרצו.

  אילו קלפים תמצאו תלוי בדמות שאתם משחקים, כי ב-Slay the Spire יש שלוש דמויות לבחור מתוכן, כשלכל אחת אסטרטגיות קרב שונות כל כך, כך שמשחק עם כל אחת מהן הוא חוויה אחרת לגמרי.

  slts9-1024x576.png

  למשל אני מאוד מחבבת את הדמות של ה-Silent ואוהבת לנסות לבנות איתה חפיסת רעל שאם משתמשים בה נכון יכולה להוריד עשרות נקודות חיים לאוייבים בכל תור מבלי שיש להם דרך להתגונן ממנו באמצעות מגן.

  אבל שימו לב. אם תמותו, המשחק נגמר. תצטרכו להתחיל לגמרי מחדש, כלומר עם חפיסה בסיסית, ותאלצו לטפס מחדש במגדל. הרעיון הוא שבכל פעם שתמותו ותתחילו מחדש אמנם תאבדו את כל רכושכם, אבל יהיה לכם עכשיו ידע שלא היה לכם קודם.

  slts7-1024x576.jpg

  בכל סיבוב כזה תגלו יותר מידע על אילו יצורים מסתובבים במגדל ואיך להתמודד עם סוגי אויבים מסויימים. תגלו אילו קלפים עובדים טוב יותר יחד, אילו קלפים כדאי לשדרג, תוכלו לנסות להרכיב חפיסות שונות ותלמדו איך כדאי לכם לנתב את המסלול שלכם ועוד. בנוסף, בסוף כל סיבוב תקבלו נקודות שאם תצברו מספיק מהן יפתחו קלפים ועתיקות שלא הופיעו קודם לכן, ושיוסיפו עוד אפשרויות.

  אמנם זה קצת מבאס להגיע לחפיסה מושלמת ואז לאבד אותה, אבל זה דווקא מה שעושה את המשחק לכל כך כיף, שאתם לא יודעים מה יקרה הפעם.

  slts6-1024x649.jpg

  אבל לצערי גם עם האקראיות של המשחק מגיעים לנקודת מיצוי בסופו של דבר. לאחר כמה עשרות סיבובים, תכירו כבר את כל המפלצות האפשריות ואת כל הקלפים, העתיקות והשיקויים וזה כבר יהיה פחות מעניין, אפילו שתוכלו לאתגר את עצמכם ברמות קושי הולכות וגוברות אם אתם בקטע.

  מצד שני, עד שזה יקרה תגלו כנראה ששרפתם על המשחק כבר עשרות של שעות, ככה שזה הוגן לגמרי. חוץ מזה שאם תשחקו בו במחשב, תגלו שיש לו קהילת מודינג פעילה, כך שתוכלו לנסות דמויות חדשות שהקהילה יצרה, יחד עם מפלצות וקלפים חדשים.

  slts10-1024x576.jpg

  אני יכולה להגיד בפה מלא שזה אחד ממשחקי האינדי המקוריים והכייפיים ביותר ששחקתי בהם בשנה האחרונה. מלבד למשחקיות המעניינת, הוא מלא בכתיבה שנונה, מפלצות מקוריות ומשונות, ועשרות אפשרויות לשחק עם שלוש הדמויות שיש במשחק. בהחלט מומלץ אם אתם מחפשים משהו חדש ומרענן.


  User Feedback

  Recommended Comments


  ⇒ Klicken Sie hier, um Diltiazem Hcl Cartia Xt jetzt online zu bestellen! ⇐

  anwendung von diltiazem
  diltiazem richtige anwendung
  diltiazem günstig kaufen schweiz
  diltiazem 180mg online kaufen wallis
  diltiazem hcl auf rechnung kaufen: diltiazem online kaufen Zürich; diltiazem schnell bestellen, diltiazem 180mg online kaufen genf. diltiazem online günstig bestellen. diltiazem 180 mg bestellen. diltiazem 180mg online bestellen waadt.
  diltiazem hcl bestellen lastschrift
  http://www.melangemedspa.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=de.gravatar.com/terazosingenerika1mgch
  diltiazem ausland bestellen
  diltiazem hcl online kaufen Lausanne

  diltiazem generika 2019
  http://bg54.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=de.gravatar.com/blotutwamonsbloodup
  diltiazem kaufen mit bitcoin
  diltiazem hcl generika per überweisung kaufen! diltiazem rezeptfrei kaufen bitcoin.
  diltiazem hcl 180mg günstig bestellen
  diltiazem hcl online kaufen Köniz. diltiazem hcl generika rezeptfrei ohne zollprobleme, diltiazem 40 kaufen ohne rezept. diltiazem hcl kaufen billig bitcoin, preis diltiazem schweiz. diltiazem hcl preise 180 mg.
  rezeptfrei-cartia xt-kaufen 24
  http://netexservice.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=gravatar.com/endep25mgt0
  original diltiazem hcl kaufen mit rezept
  cartia xt kaufen ersatz
  cartia xt bestellen mit banküberweisung
  diltiazem generika bestellen schweiz
  http://sampleresumes-aspirationsresume.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=gravatar.com/endep25mgt0
  diltiazem online kaufen Basel-Stadt

  diltiazem generika per nachnahme bezahlen
  diltiazem kaufen in europa
  diltiazem hcl rezeptfrei kaufen seriös
  diltiazem hcl bestellen erfahrung, diltiazem original 180 mg kaufen.
  diltiazem online legal kaufen? diltiazem bestellen rezeptfrei. diltiazem kaufen legal. billig diltiazem online. diltiazem sicher bestellen erfahrungen. diltiazem hcl versand ohne rezept. diltiazem hcl kaufen sofortüberweisung. internet diltiazem kaufen
  cartia xt kaufen apotheke schweiz
  diltiazem hcl 180 mg bestellen
  diltiazem schweiz rezeptfrei kaufen

  diltiazem hcl generika 2019
  diltiazem hcl ohne rezepte kaufen
  original diltiazem kaufen apotheke
  billig diltiazem kaufen
  cartia xt generika sicher online kaufen Chêne-Bougeries
  cartia xt online kaufen Bienne
  diltiazem hcl generika günstig bestellen


  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  Farmacia Internacional En Línea Para Chloromycetin, Garantizado El Envío a Reino de Espana, Estados Unidos Mexicanos, Republica de Costa Rica!!

  comprar chloromycetin en marbella, donde puedo comprar chloromycetin en capital federal  ⇒ Clic Aquí Para Comprar Chloromycetin Chloramphenicol En Línea Ahora Mismo! ⇐

  chloromycetin chloramphenicol precio en argentina; comprar chloromycetin sin receta en barcelona. chloromycetin en medellin comprar.
  chloromycetin precio en dolares Honduras
  comprar chloromycetin online entrega urgente
  comprar chloromycetin valledupar; se puede comprar chloromycetin contrareembolso; donde comprar chloromycetin en guadalajara jalisco
  puedo comprar chloromycetin en farmacias del ahorro, donde puedo comprar las pastillas chloromycetin. comprar chloromycetin generica en farmacia. para comprar chloromycetin se necesita receta.
  comprar chloromycetin en argentina capital federal
  comprar chloromycetin 250mg en concepcion
  chloromycetin 500mg venta internet
  donde comprar la pastilla chloromycetin, comprar chloromycetin 250 mg sin receta chile, comprar chloromycetin generico colombia, chloromycetin sin receta estados unidos. comprar chloromycetin 250mg calidad.
  como comprar chloramphenicol sin receta
  comprar chloromycetin pastillas; chloromycetin 500mg de venta libre en argentina, comprar chloromycetin mallorca; comprar chloromycetin en farmacia fisica; donde comprar chloromycetin montevideo, donde puedo comprar chloromycetin en tijuana. chloromycetin 500 mg chino venta; que precio tiene la chloromycetin. como comprar chloromycetin argentina donde puedo comprar chloromycetin en malaga
  comprar chloromycetin 500mg en uruguay
  chloromycetin 250 mg comprar sin receta República Dominicana
  comprar chloramphenicol de forma segura Nicaragua
  comprar chloramphenicol 250 mg recomendado
  chloromycetin 500mg comprar peru
  precio del medicamento chloromycetin 250mg
  comprar chloromycetin 500 mg discreto
  comprar chloromycetin o cloranfenicol por internet
  comprar chloromycetin tlaxcala, chloromycetin colombia precio. donde comprar chloromycetin en mendoza argentina, comprar chloromycetin 500mg chiapas. comprar chloromycetin 250 mg sin receta en farmacias. chloromycetin precio en farmacia espana, donde se puede comprar chloromycetin en peru, comprar chloromycetin femenina en farmacias. donde comprar chloromycetin santiago.chloromycetin español comprar
  comprar chloromycetin generico online espana
  chloromycetin 500mg precio lima peru
  comprar chloromycetin en mercadolibre; chloromycetin 250mg comprar en colombia, chloromycetin comprar en madrid.
  precio chloromycetin en farmacias mexico
  comprar chloromycetin 500mg generico cloranfenicol
  comprar chloromycetin generico barcelona
  comprar cloranfenicol 250 mg medicamento
  http://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/comprar-generico-dapoxetina-sin-receta-r-pido-priligy-90mg
  chloromycetin 250mg comprar online andorra
  chloromycetin precio en tampico; comprar chloromycetin 250mg mercadolibre. comprar chloromycetin 250 mg tampico. comprar chloromycetin generico argentina
  comprar chloramphenicol 500mg por internet
  se puede comprar chloromycetin sin receta en farmacias argentina
  chloromycetin 250mg españa sin receta: comprar chloromycetin en guatemala. chloromycetin 250 mg venta en medellin; comprar chloromycetin sin receta madrid.
  comprar chloromycetin 250mg generica
  chloromycetin chihuahua venta
  donde comprar chloromycetin sin receta mexico
  chloromycetin 250 mg venta df
  comprar chloromycetin 500 mg genérico online puede en nuestra farmacia
  donde puedo comprar chloromycetin en estados unidos. comprar chloromycetin generico en andorra. comprar chloromycetin ibiza, precio de pastilla chloromycetin, comprar chloromycetin 250 mg mexico.
  chloramphenicol 500mg libre venta España
  comprar chloromycetin en farmacia barcelona
  http://g-99.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=buycymbaltaonlinenorx.soup.io
  chloromycetin generico venta
  comprar chloromycetin 500 mg ganarpelo


  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  bon plan achat VГ©rapamil 240 mg baisse prix
  -30% PRIX Aujourd'hui! VГ©rapamil 40mg VENTE EN QUÉBEC SECURISE.

  s701tc.jpg  VГ©rapamil Pharmacie en ligne - Achat VГ©rapamil bas prix! Cliquez Ici >>

  En relation Tags:
  acheter vГ©rapamil 40mg a paris
  vГ©rapamil le prix en pharmacie
  isoptin pas cher nice

  acheter du vГ©rapamil a belgique
  vГ©rapamil pharmacie acheter
  achat vГ©rapamil pro
  acheter vГ©rapamil par virement
  isoptin vente
  acheter vГ©rapamil france sans ordonnance
  http://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/site-seguro-para-comprar-etodolaco-200-mg-gen-rico-entrega-r-pida
  vГ©rapamil en ligne suisse
  achat de vГ©rapamil forum
  generique vГ©rapamil acheter
  vГ©rapamil generique ou original
  isoptin achat en france
  acheter du vГ©rapamil en ligne forum
  meilleur site pour acheter du vГ©rapamil
  ou acheter du vГ©rapamil en france
  acheter vГ©rapamil pour femme en ligne
  existe t il du vГ©rapamil en generique
  où acheter vГ©rapamil moins cher Suresnes


  commander isoptin en ligne
  vГ©rapamil moins cher paris
  isoptin 120mg acheter en ligne
  se procurer vГ©rapamil sans ordonnance
  vГ©rapamil en ligne france pas cher
  existe t il un generique du vГ©rapamil
  vГ©rapamil 40mg en canada achat
  isoptin 240 mg original achat
  comment acheter du vГ©rapamil sur internet
  ou acheter vГ©rapamil en belgique
  forum acheter du vГ©rapamil 240 mg en ligne
  http://colibris-wiki.org/colibrisdeversailles/forum/index.php?qa=222807&qa_1=telfast-kaufen-rezept-versandkostenfrei-telfast-pers%26%23246
  achat vГ©rapamil com
  ou trouver du vГ©rapamil pas cher
  vГ©rapamil en luxembourg prix
  acheter isoptin allemagne
  https://lesko.com/q2a/index.php?qa=80112&qa_1=donde-orden-albendazol-400mg-urgente-panam%C3%A1-comprar-albenza
  acheter vГ©rapamil 240mg en ligne
  commander du vГ©rapamil par internet
  commander vГ©rapamil 120 mg
  acheter vГ©rapamil en ligne au québec
  vГ©rapamil 40mg en france acheter
  acheter vГ©rapamil sur internet france
  vГ©rapamil generique en pharmacie france
  commander vГ©rapamil generique pas cher
  vГ©rapamil generique ou original
  vГ©rapamil generique acheter en Villeneuve-Saint-Georges
  achat vГ©rapamil original en ligne
  acheter vГ©rapamil pour femme en luxembourg
  acheter du vГ©rapamil avec ordonnance en Saint-Lambert
  prix reel vГ©rapamil

  Pharmacie Approuvée sur internet pour la BELGIQUE, SUISSE, LUXEMBOURG, QUÉBEC, FRANCE et CANADA . Sans Ordonnance, Expédition rapide aux Régions de FR & Provinces du CA, BELGIQUE, CH, LUXEMBOURG:
  belgique, Tours, Meyrin, Saint-Bruno-de-Montarville, Courtrai, Côte-Saint-Luc, Genk, Gand, Antibes, Strasbourg, Saguenay, Tremblay-en-France, Angoulême, Wattrelos, Châteauguay, Bobigny, Ixelles, Le Cannet, Carcassonne, Le Lamentin, Albi, suisse, Gennevilliers, Dijon, Uster, Gatineau, Sorel-Tracy, Chatou, Tourcoing, + VГ©rapamil moins cher.
  vГ©rapamil ordonnance en ligne ou commander du vГ©rapamil en france

  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites

  OÙ ACHETER Tegopen 500 mg ❤ MOINS CHER ❤ Tegopen Cloxacilline 250 mg Bon Marche En Suisse Site Fiable


  ivnwvaje.jpg  Tegopen Pharmacie en Ligne -> Acheter Tegopen bon Marche! Entrer Ici >>>
  Tegopen 500 mg acheter pilule tegopen pour homme Cloxacilline tegopen cloxacillin achat

  Tags Associés:

  tegopen 500mg en ligne
  tegopen 250mg non generique
  commander tegopen 250mg
  ou acheter cloxacillin generique en france
  acheter tegopen angleterre
  cloxacilline en ligne belgique pas cher
  tegopen luxembourg prix
  achat tegopen online
  acheter cloxacilline en france
  tegopen sans ordonnance avis
  ou acheter cloxacilline 500 mg generique
  tegopen pas cher strasbourg
  tegopen generique discount
  tegopen 250 mg non generique au Douai
  prix du tegopen en france
  achat tegopen par cheque
  http://motif.gregsheehan.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=gravatar.com/comprarfluticasonaenlinea
  comment acheter du tegopen sur internet
  tegopen sans ordonnance en ligne
  pilule de tegopen pas cher
  tegopen acheter en pharmacie
  commander du tegopen
  tegopen pharmacie en ligne belgique
  cloxacillin et tegopen pas cher
  comment acheter du tegopen sur internet

  acheter tegopen en france en ligne
  commander tegopen cloxacilline
  acheter tegopen aux usa
  prix tegopen pharmacie andorre
  achat de vrai tegopen
  vente de cloxacillin sans ordonnance en france
  prix du tegopen en pharmacie en suisse
  cloxacillin ou tegopen 500 mg acheter Saint-Lambert

  pharmacie en ligne cloxacilline generique
  où acheter du tegopen sans ordonnance
  acheter tegopen thailande
  commander du tegopen 250mg
  ou peut on acheter du tegopen sans ordonnance
  prix tegopen 250mg comprime pellicule boite de 28 prix
  http://talentchina.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=order-hydrochlorothiazide-discount.aircus.com
  tegopen en vente
  acheter tegopen generique en ligne Mantes-la-Jolie
  prix tegopen 500mg maroc
  achat tegopen en italie
  où acheter du vrai tegopen sur internet
  acheter du tegopen en luxembourg
  tegopen jelly achat
  http://dreamvisors.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=es.gravatar.com/abacanremisubs
  acheter tegopen 250mg original
  tegopen 500mg sans ordonnance moins cher en Saint-Nicolas
  tegopen en belgique prix
  tegopen prix acheter
  acheter tegopen belgique en ligne
  http://tresara.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=867phenazopyridine200mg.over-blog.com/2014/04/buy-phenazopyridine-cheap-phenazopyridine-available-buy.html
  tegopen prix en algerie
  tegopen prix en pharmacie
  où commander du tegopen en ligne
  tegopen generique canada
  med france acheter tegopen
  cloxacilline generique inde
  forum acheter tegopen en ligne
  peut on acheter du tegopen sans ordonnance en suisse
  pharmacie en ligne suisse cloxacillin
  prix tegopen 500 mg en pharmacie
  acheter tegopen 250mg generique belgique
  http://84hours.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=gravatar.com/nighdycebotevi
  tegopen en ligne danger
  achat tegopen 48h
  où acheter du vrais cloxacillin
  acheter tegopen ordonnance
  ou commander du tegopen forum Paris
  http://mercury.info-cash.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=fr.gravatar.com/assuransachetersurinternet
  prix du tegopen generique en pharmacie en france
  tegopen homme achat
  http://catholicgiftbags.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=gravatar.com/lidocaine2mgcomprarmejico
  le tegopen est il vendu sans ordonnance
  tegopen sans ordonnance acheter
  où commander du tegopen en ligne
  achat tegopen sur internet forum
  tegopen pas cher en pharmacie a paris  Share this comment


  Link to comment
  Share on other sites


  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now